باران کود

قیمت کرم خاکی زنده برای ماهیگیری در اصفهان

قیمت کرم خاکی زنده برای ماهیگیری در اصفهان به صورت عمده پایین تر از سایر شرکت ها بوده و بدون نمایندگی در این شهر با ارسال مستقیم به فروش می رسد.
از تفریحات سالم در طول فصل تابسان و پاییز می توان به ماهیگیری اشاره کرد که در شهرهای مختلف با طعمه ی کرم خاکی انجام می شود. اغلب مردم به دلیل آپارتمان نشینی نمی توانند کرم های خاکی را در باغچه ی خود بیابند و یا آن را نگهداری کنند بنابراین برای این منظور خرید کرم خاکی از مراکز فروش منطقی تر به نظر می آید.
کرم خاکی باید در بستر قرار گیرد تا به صورت زنده به دست مشتریان برسد و این امر محقق نخواهد شد مگر اینکه بعد از خرید شرکت کرم خاکی را با بستر بفروشد. ارسال مستقیم از مرکز تولید به شهرهای مختلفی چون اصفهان، کرمانشاه سبب شده است که قیمت این محصول به نسبت کاهش یابد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کود آهن/ شرکت پخش بهترین انواع آن

همانطور که می دانید کودهای شیمیایی در دنیای کشاورزی اهمیت بسیار زیادی دارند هرسال مقدار زیادی از کودهای تولید شده در کشور توسط کشاورزان برای زمین و گیاهان کشاورزی استفاده می شود. کودهای شیمیایی انواع مختلفی دارند و درصد ترکیب عناصر آن ها با هم فرق دارد. یکی از این عناصر که به مقدار کم ولی ضروری باید به گیاه داده شود، آهن است. کود آهن ایرانی در بسیاری از نمایندگی های فروش کودهای شیمیایی برای مشتریان عرضه می شود. خرید اینترنتی کود آهن از فروشگاه های اینترنتی .راه دیگر برای تهیه این کود است

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید