باران کود

فروش کرم خاکی برای تغذیه ماهی آکواریومی

فروش کرم خاکی برای تغذیه ماهی آکواریومی و ماهی قزل آلا با قیمت و کیفیت عالی در بازار فروش محصولات کشاورزی
مشخصات و نیازهای فیزیولوژیکی گونه ایزینیا فوتیدا
هر کرم تقریباً به اندازه وزن بدن خود در روز تغذیه می کند . بنابراین مدت زمان لازم برای تولید ورمی کمپوست در بستر بستگی به وزن  کرم موجود در پشته های بستر تغذیه ای کرم ها دارد. نگهداری کرم درون پشته ها به دو منظور صورت می پذیرد.
افزایش جمعیت کرمها و تولید کود آلی ( ورمی کمپوست ). وزن اولیه کرمهای درون پشته ها برای هدف اول به مراتب کمتر از هدف دوم است. جمعیت مطلوب کرمهای درون پشته برای تولید ورمی کمپوست حدود ۲۵ % وزنی ( نسبت به وزن پشته ) می باشد که در این حالت زمان لازم برای تولید کود آلی در درجه حرارت ۲۵ درجه حدود۲ – ۱٫۵ ماه خواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کود آهن/ شرکت پخش بهترین انواع آن

همانطور که می دانید کودهای شیمیایی در دنیای کشاورزی اهمیت بسیار زیادی دارند هرسال مقدار زیادی از کودهای تولید شده در کشور توسط کشاورزان برای زمین و گیاهان کشاورزی استفاده می شود. کودهای شیمیایی انواع مختلفی دارند و درصد ترکیب عناصر آن ها با هم فرق دارد. یکی از این عناصر که به مقدار کم ولی ضروری باید به گیاه داده شود، آهن است. کود آهن ایرانی در بسیاری از نمایندگی های فروش کودهای شیمیایی برای مشتریان عرضه می شود. خرید اینترنتی کود آهن از فروشگاه های اینترنتی .راه دیگر برای تهیه این کود است

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید