باران کود

خریدار انواع کرم خاکی تضمینی

گروه ورمی کمپوستینگ به منظور ایجاد بنگاه بزرگ اقتصادی به صورت ویژه خرید کرم خاکی را در دستور کار خود دارد و با خرید دستگاه ها و ملزومات فراوری کرم خاکی خریدار واقعی و همیشگی کرم خاکی زنده است .
خریداری که میتوانید بر اساس میزان تولید خود با او اطمینان حاصل کنید و برنامه ریزی داشته باشید ;.
خریدار کرم خاکی که یکبار از شما مقداری محدود کرم خاکی خرید کند جهت راه اندازی مزرعه تولید ورمی کمپوست تفاوت عمده ای دارد با خریداری که همواره و منظم از شما خرید کند .

گروه با توسعه روز افزون دانش فنی و ایجاد کارگاه های مناسب و مجهز درصدد است تا کرم خاکی را وارد صنعت کند . خریدار کرم خاکی در نهایت صنعتگران در دیگر رشته های کشاورزی و دامداری هستند که به طور پیوسته خرید دارند . به طور مثال اگر یک کارخانه تولید لوازم آرایشی خریدار کرم خاکی باشد همواره میتوانید بر اساس میزان سفارش و میزان تولید کارخانه برایش تولید داشته باشید .

به طور مثال خریدار کرم خاکی جهت صنایع مرغداری یا آبزیان اگر خریدار کرم خاکی باشد میتوان امید داشت که همواره از کرم خاکی استفاده کند و شما نیز تولید کنید .

میدانیم که هیچ خریداری که در صنایع دیگر فعال است کرم خاکی با تراکم بسیار پایین که در بسترهای پرورش و همراه کود است را خرید نمیکند زیرا لوازم مورد نیاز جهت آماده سازی و جداسازی کرم خاکی را در جهت مورد نیاز خود ندارد . گروه ورمی کمپوستینگ در صدد است تا با خریداری کردن کرم خاکی از تولید کنندگان و فراوری کرم خاکی از جمله جداسازی و شستشو و خشک کردن و روغن کشی و … بتواند کرم خاکی را وارد صنایع مختلف کند که تا حدود زیادی هم موفق بوده است .
بنابریان از تمامی تولید کنندگان و فعالان در صنعت ورمی کمپوست دعوت به عمل می آید تا با همکاری گروه ورمی کمپوستینگ بتوانیم گامی موثر در جهت بهبود شرایط کار د این رشته را فراهم کنیم .

خریداران واقعی کرم خاکی همان صنعتگران در دیگر رشته های صنعتی و کشاورزی هستند .

خریدار کرم خاکی و کود ارگانیک ورمی کمپوست
گروه بزرگ ورمی کمپوستینگ با هدف ایجاد مجموعه ای از بهترین تولید کنندگان برای همکاری در جهت بهبود کیفی و کمی محصولات ، ;آمادگی خود را جهت خرید کرم خاکی و کود ورمی کمپوست اعلام میکند .

این تصمیم به تازگی در کمسیون اقتصادی گروه گرفته شده است تا به این صورت تولید کنندگان مطرح زنجیر وار به هم متصل شوند .

خرید به صورت نقدی و با قیمت متناسب بر بازار می باشد .
منبع: ورمی کمپوستینگ.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کود آهن/ شرکت پخش بهترین انواع آن

همانطور که می دانید کودهای شیمیایی در دنیای کشاورزی اهمیت بسیار زیادی دارند هرسال مقدار زیادی از کودهای تولید شده در کشور توسط کشاورزان برای زمین و گیاهان کشاورزی استفاده می شود. کودهای شیمیایی انواع مختلفی دارند و درصد ترکیب عناصر آن ها با هم فرق دارد. یکی از این عناصر که به مقدار کم ولی ضروری باید به گیاه داده شود، آهن است. کود آهن ایرانی در بسیاری از نمایندگی های فروش کودهای شیمیایی برای مشتریان عرضه می شود. خرید اینترنتی کود آهن از فروشگاه های اینترنتی .راه دیگر برای تهیه این کود است

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید